Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/dzskas/domains/dzukijosmiskas.lt/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 9

Apie bendrovę


   UAB "Dzūkijos miškas" įkurta 2003 m. pradžioje, tapo viena iš stambiausių apvaliosios medienos tiekėjų Lietuvoje. Kas mėnesį pagaminama, superkama ir rinkai pateikiama 16 - 20 tūkst. m3 apvaliosios medienos. Įmonė valdydama nemažus apvaliosios medienos kiekius yra pajėgi užtikrinti stabilų medienos tiekimą medienos pirkėjams bei palankias kainas ir sąlygas medienos pardavėjams. Bendrovė gerbia ir saugo savo gerą vardą, todėl iš privačių miškų savininkų perka tik teisėtais būdais įgytą ir paruoštą žaliavą.

   Šiuo metu Bendrovė sėkmingai dirba visuose Lietuvos regionuose. Ji garantuoja atliekamo darbo kokybę savininko miškuose, todėl pasitikėjimas UAB "Dzūkijos miškas" stiprėja, o darbo apimtys nuolat auga. Džiugu, kad įmone pasitiki bei su mumis bendradarbiauja ne tik stambios Lietuvos, bet ir tarptautinės įmonės.

   Bendrovė turi du traktorius skirtus dirvos ruošimui, kelių lyginimui, medienos ištraukimui. Medienos pervežimams naudoja šešis savo miškavežius. Klientų patogumui, paruoštą medieną iš miško sandėlių pasiimame patys.

   UAB „Dzūkijos miškas“ nuo 2017 m. sertifikavo visus savo miškus pagal FSC® miškų tvarkymo (FM) standartą Lietuvai. FSC (Forest Stewardship Council®) – tai atsakingos miškininkystės garantas. Tvarkant sertifikuotą mišką gaunama sertifikuota mediena, kuri konkurenciniu požiūriu tampa pranašesnė daugelyje rinkų. Daugelis atsakingų medienos pirkėjų iš viso atsisako pirkti FSC sertifikatu nepažymėtą medieną. Miško ruošos metu laikomasi griežtesnių reikalavimų, negu reikalaujama pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus. Papildomai saugomos kertinės miško buveinės, paliekama daugiau biologinės įvairovės medžių, saugoma negyva mediena. Miško savininkams, kuriems tvarkome miškus, siūlome sertifikuoti turimas miško valdas.